• Afgelastingen

    TeamThuisteamDatumWedstrijd
    Tremeg DS1 (d)Tremeg DS1 (d)25 feb.Tremeg DS1 (d) - Rapiditas DS2 (d)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    25 feb.Tremeg DS2 (d) - Achilles '95 DS1 (d)18 - 15
    25 feb.Apollo GC1 (h) - Tremeg/Habo'95 HC2# (g)25 - 31
    25 feb.Tremeg HS1 (h) - Handbal Twente (B) HS1 (h)29 - 17
    25 feb.Tremeg HS2 (h) - Dynamico HS3 (h)21 - 29
    25 feb.Tremeg DB1 (d) - Bergeijk DB1 (d)14 - 16
    24 feb.Swift (H) DC2 (d) - Tremeg DC1 (d)29 - 18
    24 feb.Tremeg D1# (g) - Apollo D1 (g)22 - 9
    24 feb.Tremeg/Habo'95 HC1# (h) - M.H.V. '81 HC1# (h)25 - 33
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 feb. AFGELASTTremeg DS1 (d) - Rapiditas DS2 (d)Molenbroek
    2 mrt. 10:05Tremeg E1 (g) - Jupiter '75 E1# (g)Molenbroek
    2 mrt. 11:00Tremeg/Habo'95 HC2# (g) - The Flyers GC1 (h)Molenbroek
    2 mrt. 11:05Habo '95 D1 (g) - Tremeg D1# (g)De Burcht
    2 mrt. 18:45M.H.V. '81 DS2 (d) - Tremeg DS1 (d)De Looierij
    2 mrt. 20:35Reehorst HS1 (h) - Tremeg HS1 (h)Peppel de
    3 mrt. 11:15Handball Tilburg HS1 (h) - Tremeg HS2 (h)De Blaak
    3 mrt. 14:40Ha-STU DS2 (d) - Tremeg DS2 (d)Radboud Sportcentrum
    8 mrt. 20:15Tremeg DA1 (d) - White Demons DA1 (d)Molenbroek
    10 mrt. 09:00Groesbeeks Glorie E2 (g) - Tremeg E2 (g)Heuvelland
    10 mrt. 09:30F-Jeugd gemengd (g) - F-Jeugd gemengd (g)De Peelhorst
    10 mrt. 10:10Tremeg DB1 (d) - Bedo DB1 (d)Molenbroek
    10 mrt. 10:30PSV Handbal HC1# (h) - Tremeg/Habo'95 HC1# (h)Frits Philips
    10 mrt. 11:20Tremeg HS2 (h) - De Beuk HS1 (h)Molenbroek
    10 mrt. 12:30Lido E1# (g) - Tremeg E1 (g)De Pompenmaker
    10 mrt. 12:50Tremeg HS1 (h) - Dynamico HS2 (h)Molenbroek
    10 mrt. 13:40Roef DC1 (d) - Tremeg DC1 (d)Stokeind
    10 mrt. 14:00Manual GC1 (h) - Tremeg/Habo'95 HC2# (g)De Wetteling
    10 mrt. 14:35Tremeg DS1 (d) - Bouwcenter Centen HVW DS1 (d)Molenbroek
    10 mrt. 15:50Tremeg DS2 (d) - The Flyers DS1 (d)Molenbroek
  • Agenda


    jun
    07

    Kamp 2024

    Algemeen

    Deze activiteit duurt van 07 jun 18:00 t/m 09 jun 13:30 uur

    jun
    28

    Ouder-kind toernooi

    Sporthal Molenbroek

    Deze activiteit duurt van 17:30 t/m 20:00 uur

    okt
    16

    F- en E - jeugd uitstapje

    Algemeen

    Deze activiteit duurt van 13:30 t/m 18:00 uur

    okt
    18

    Jeugd uitstapje, zwemmen

    Algemeen

    Deze activiteit duurt van 18:00 t/m 21:30 uur

    nov
    29

    Sinterklaas training

    Sporthal Molenbroek

    Deze activiteit duurt van 17:30 t/m 20:00 uur